Başkanın Mesajı

Türkiye sağlık sektöründe, 1998 yılında felsefemizle yola çıktık. ‘Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır’ ilkesiyle bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Anadolu Hastaneleri Grubu olarak yönetim düşüncemizin temelini; ” Tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, ileri teknolojik cihazlarla donatılmış tesisler ile uluslararası kalite standartlarındaki hastanecilik anlayışımızı Türkiye’nin her iline ulaştırmak” oluşturuyor. Anadolu Hastaneler Grubu bünyesindeki tüm hastanelerimiz; uzman doktor kadroları, deneyimli sağlık personelleri ve ileri teknolojik tıbbi cihazlarla donatılan tam teşekküllü sağlık merkezleri olarak hizmet vermektedir. 

 


Dr. Hayati ARKAZ

Sivas / Yıldızeli 25.03.1957 doğumludur. Anadolu Sağlık Grubu’nun kurucusudur. İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra bir süre Devlet Hastanelerinde doktorluk yapıp daha sonra Temmuz 1991 yılında Avcılar Anadolu Hastanesi’ni kurmuştur. Dr. Hayati ARKAZ 1998 yılında Silivri Millet, 2003 yılında Çorlu Millet, 2005 yılında Çanakkale Anadolu, 2007 yılında Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi ve son olarak 2009 yılında Silivri Anadolu Hastanelerini kurmuştur. Halen Anadolu Hastaneleri’nde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.


Çanakkale Anadolu Hastanesi ile
2006'dan beri sağlığınız emin ellerde.

Çanakkale Anadolu Hastanesi olarak dahiliye, çocuk, genel cerrahi, kadın doğum ve diğer tüm branşlarda uzman hekim kadrosuyla 7/24 hizmet sunmaktadır.


FİZİK TEDAVİ
ve REHABİLİTASYON

Hastanemizin Fizik Tedavi bölümü, deneyimli ve uzman kadrosu ile çok yakında hizmetinizdedir.

Tüm Hizmetlerimiz

Koah Balon Tedavisi

Koah balon tedavisi, terapatik bronkoskopi yöntemiyle, ameliyatsız balon ile temizleme işlemidir.

Mide Botoksu ve Balonu

Hastanemizde uygulan mide balonu; ameliyat endikasyon olmayan cerrahi bir işlemdir.

Perkütan

Uygulanan PNL, böbrekteki büyük ve komplex taşları tedavi etmek için uygulanan kapalı ameliyat yöntemidir.

Piezo & Rinoplasti

Piezo cerrahi, burun estetiği ile yapılan ameliyatlar ile burun yeniden şekillendirilmektedir.

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. 6998 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirmeye buradan ulaşabilirsiniz.
Özel Avcılar Anadolu Hastanesi MedikalPark ile işbirliği yapmaktadır.

Copyright © 1991- 2019 Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi